Lietuvo "Matmintinio" finalo nugalėtojai

1-3 klasės
Vieta Vardas, pavardė Mokykla Klasė Rezultatas Rungtis 1 Rungtis 2 Rungtis 3 Rungtis 4 Rungtis 5
1. Orestas Fridmanas Kauno Žaliakalnio pagrindinė mokykla 1 10625 2019 1846 1891 3028 1841
2. Mariam Varoneckaitė Palangos pradinė mokykla 2 10089 2457 2168 2627 1302 1535
3. Lukas Paliulis Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla 2 9376 1904 1979 1952 2399 1142
4. Dominyka Buchovskaja Vilniaus Aleksandro Puškino vidurinė mokykla 3 8964 1994 1918 1800 1985 1267
5. Algimantas Brasas Plungės r. Alsėdžių vidurinė mokykla 3 8456 1618 1832 1694 2153 1159
6. Aivaras Povilionis Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla 3 7870 1565 1585 1685 2004 1031
7. Martynas Bagdonas Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla 3 6780 1700 1500 1551 1013 1016
8. Valdys Račys Skuodo r. Ylakių gimnazija 3 6447 1374 1267 1205 1652 949
9. Martynas Barauskas Kelmės r. Pakražančio vidurinė mokykla 3 6401 1410 1289 991 1455 1256
10. Lukas Urbietis Rokiškio r. Juodupės gimnazija 3 6216 1173 1165 1005 2027 846
11. Dovydas Bartosevič Trakų r. Paluknio "Medeinos" vidurinė mokykla 3 5990 1227 1158 1317 1584 704
12. Dovydas Karka Pasvalio darželis-mokykla "Liepaitė" 3 5881 1264 1223 1281 1394 719
13. Vėjūnė Bigenytė Kauno Kazio Griniaus vidurinė mokykla 3 5450 1018 970 933 1639 890
14. Vaiva Gegužinskaitė Marijampolės pradinė mokykla "Smalsutis" 3 5330 1427 1076 1215 1612 0
15. Arnoldas Valianga Trakų r. Paluknio "Medeinos" vidurinė mokykla 3 5228 1248 1249 1143 1040 548
16. Deividas Jarašūnas Pasvalio darželis-mokykla "Liepaitė" 2 5174 1366 951 1219 924 714
17. Dovydas Urbanavičius Šakių r. Gelgaudiškio vidurinė mokykla 2 5155 1153 1142 1124 1200 536
18. Dovydas Balčiūnas Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla 2 4974 1040 672 791 1724 747
19. Rapolas Bielskis Semeliškių vidurinė mokykla 3 4842 1109 905 1013 1079 736
20. Daniel Aliukonis Trakų r. Paluknio "Medeinos" vidurinė mokykla 3 3800 733 850 685 861 671
21. Pijus Stravinskas Prienų "Revuonos" vidurinė mokykla 1 3605 886 856 783 614 466
22. Laurynas Stravinskas Prienų "Revuonos" vidurinė mokykla 3 3538 1007 674 646 652 559
                   
                   
4-6 klasės
Vieta Vardas, pavardė Mokykla Klasė Rezultatas Rungtis 1 Rungtis 2 Rungtis 3 Rungtis 4 Rungtis 5
1. Abdulla Varoneckas Palangos m. "Baltijos" vidurinė mokykla 5 17280 3775 3905 3311 2791 3498
2. Margarita Buchovskaja Vilniaus Aleksandro Puškino vidurinė mokykla 5 15115 3409 3671 2666 2257 3112
3. Jonas Mockūnas Plungės r. Alsėdžių vidurinė mokykla 5 13859 3203 3257 2322 2014 3063
4. Nerijus Laužadis Rokiškio "Romuvos" gimnazija 4 13350 3108 3088 2284 2040 2830
5. Valentas Brasas Plungės r. Alsėdžių vidurinė mokykla 5 13220 2880 2843 2567 2044 2886
6. Romas Laužadis Rokiškio "Romuvos" gimnazija 5 13209 3216 2766 2407 2452 2368
7. Martynas Lukošiūnas Rokiškio "Romuvos" gimnazija 4 11955 2932 2200 2195 2089 2539
8. Donatas Vaitkevičius Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla 6 11550 2512 2580 1710 1503 3245
9. Justina Milišauskaitė Tauragės Martyno Mažvydo pagrindinė mokykla 5 10225 2107 2243 1749 1862 2264
10. Dovydas Maldutis Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla 6 9490 2030 1389 1302 1397 3372
11. Titas Kvederys Tauragės r. Tarailių pagrindinė mokykla 4 9377 2199 2233 1397 1296 2252
12. Lukas Preidys Panevėžio 5-oji vidurinė mokykla 6 9183 1931 1878 1328 1268 2778
13. Gvidas Norvilis Tauragės r. Tarailių pagrindinė mokykla 4 9156 2344 2206 1301 999 2306
14. Vlad Chruščiov Vilniaus Aleksandro Puškino vidurinė mokykla 6 9016 2115 1980 1107 1102 2712
15. Aušrys Bigenis Kauno Žaliakalnio pagrindinė mokykla 6 8739 1752 1741 1265 1523 2458
16. Tomas Valiulis Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla 4 8491 2003 1793 1102 800 2793
17. Tomas Debesis Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla 5 8015 1892 1737 1146 912 2328
18. Vitas Kumpikevičius Raseinių "Šaltinio" vidurinė mokykla 5 7619 1834 1379 1214 1124 2068
19. Lukas Stravinskas Prienų "Revuonos" vidurinė mokykla 6 7419 2234 2152 645 727 1661
20. Tomas Vyšniauskas Kauno r. Batniavos pagrindinė mokykla 4 7097 1983 1822 1097 584 1611
21. Modestas Dulevičius Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla 5 7091 1760 1612 607 927 2185
22. Leila Varoneckaite Palangos m. "Baltijos" vidurinė mokykla 5 6587 1706 1540 1107 597 1637
23. Aušra Grabliauskaitė Kauno m. Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija 5 6391 1540 1336 891 1003 1621
                   
                   
7-12 klasių mergaitės
Vieta Vardas, pavardė Mokykla Klasė Rezultatas Rungtis 1 Rungtis 2 Rungtis 3 Rungtis 4 Rungtis 5
1. Gintarė Vaičaitytė Šakių r. Gelgaudiškio vidurinė mokykla 9 22631 3960 3725 4972 4624 5350
2. Ieva Zovaitė Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazija 10 18828 3265 3526 3599 3271 5167
3. Elena Martynova Vilniaus licėjus 10 18628 3653 3259 3597 3288 4831
4. Milda Talalaitė Kauno "Saulės" gimnazija 11 14906 3151 2815 3088 2636 3216
5. Kristina Volk Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazija 8 14585 2994 2929 2302 2315 4045
6. Greta Tumaitė Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazija 10 13917 2704 2987 2110 2817 3299
7. Akvilė Vaičaitytė Šakių r. Gelgaudiškio vidurinė mokykla 9 13069 2747 2567 2049 2330 3376
8. Deimantė Stanionytė Kupiškio Povilo Matulionio pagrindinė mokykla 8 12808 2546 2365 1688 2124 4085
9. Ieva Makackaitė Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija 9 12630 2682 2443 1896 2490 3119
10. Jolita Arlinskaitė Varėnos "Ąžuolo" vidurinė mokykla 12 12310 2608 2314 1833 2180 3375
11. Aušra Višinskaitė Šakių r. Gelgaudiškio vidurinė mokykla 9 12207 2644 2225 2327 1974 3037
12. Auksė Brasaitė Plungės r. Alsėdžių vidurinė mokykla 8 11596 2588 2495 2062 1606 2845
13. Lina Matiukaitė Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazija 10 10949 2277 2061 1727 1794 3090
14. Austėja Dapkevičiūtė Vilniaus licėjus 10 10938 2887 2130 1816 2098 2007
15. Lina Žukauskaitė Rokiškio r. Kriaunų pagrindinė mokykla 10 10862 2133 2041 1345 1893 3450
16. Rasa Sakalytė Tauragės r. Tarailių pagrindinė mokykla 8 10446 2242 2185 1444 1769 2806
17. Paulina Stravinskaitė Prienų "Revuonos" vidurinė mokykla 7 9385 2323 2122 1629 1417 1894
18. Laura Paulina Šinkūnaitė Vilniaus licėjus 10 9341 2005 1646 1700 1822 2168
19. Jurgita Sakalyte Tauragės r. Tarailių pagrindinė mokykla 8 9087 2143 2031 1194 1533 2186
20. Monika Šeškaitė Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazija 11 8692 2214 1610 1177 1286 2405
21. Erika Janušauskytė Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija 11 6890 1821 1282 1232 1268 1287
22. Urtė Daužvardytė Šiaulių "Romuvos" pagrindinė mokykla 7 4890 1039 1123 767 936 1025
                   
                   
7-12 klasių berniukai
Vieta Vardas, pavardė Mokykla Klasė Rezultatas Rungtis 1 Rungtis 2 Rungtis 3 Rungtis 4 Rungtis 5
1. Mindaugas Stankevičius Vilniaus Karoliniškių gimnazija 10 21043 3524 3436 5086 3990 5007
2. Ernestas Blaževič Vilniaus licėjus 9 19107 3382 3707 3117 4080 4821
3. Povilas Makackas Marijampolės Jono Totoraičio vidurinė mokykla 11 17814 3545 3283 3011 3765 4210
4. Martynas Budriūnas Klaipėdos Vydūno vidurinė mokykla 12 17180 3048 3173 3176 3385 4398
5. Gintautas Vasauskas Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija 10 16688 3083 3010 2893 3177 4525
6. Aurimas Zubrickas Kalvarijos gimnazija 11 14153 2723 2658 2265 2603 3904
7. Tautvydas Kairevičius "Atžalyno" vidurinė mokykla 12 12952 2686 2327 1994 2031 3914
8. Deividas Lenkus Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo vidurinė mokykla 11 12391 2711 2496 2064 1649 3471
9. Marius Sarana Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazija 9 12311 2462 2121 2015 1973 3740
10. Tomas Piličiauskas Marijampolės "Šaltinio" vidurinė mokykla 12 11697 2445 2148 2050 1711 3343
11. Albertas Dvirnas "Santaros" gimnazija 12 11666 2274 1893 1626 1488 4385
12. Liudvikas Mickevičius Kauno "Saulės" gimnazija 11 11308 2330 1987 1606 2071 3314
13. Liudas Daužvardis Šiaulių "Romuvos" gimnazija 10 10978 2044 1930 1501 2021 3482
14. Mindaugas Masaitis Kėdainių "Šviesioji" gimnazija 10 10214 2398 2185 1464 1936 2231
15. Benjaminas Valiauga Alytaus "Jotvingių" gimnazija 12 9629 2252 1974 1542 1552 2309
16. Justinas Merkys Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazija 8 9523 2302 1867 1478 1444 2432
17. Rokas Malikas Vilniaus Karoliniškių gimnazija 10 9098 2251 1575 1246 1765 2261
18. Gediminas Navickas Kazlų Rūdos sav. Plutiškių vidurinė mokykla 12 9019 2000 1531 1252 1129 3107
19. Martynas Davidavičius Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazija 8 8775 2441 1438 1222 1369 2305
20. Tomas Alijevas Vilniaus Gabijos gimnazija 10 7895 2073 1627 1063 1241 1891
                   
                   
Suaugusieji
Vieta Vardas, pavardė Mokykla Klasė Rezultatas Rungtis 1 Rungtis 2 Rungtis 3 Rungtis 4 Rungtis 5
1. Birutė Narijauskaitė Kauno Žaliakalnio pagrindinė mokykla 13 18612 2959 3155 3708 4037 4753
2. Robertas Stankevič Vilniaus Naujininkų vidurinė mokykla 13 16536 3115 2555 2498 2787 5581
3. Aurimas Laužadis Rokiškio r. Obelių gimnazija 13 15855 3159 3096 2402 3322 3876
4. Ingrida Insodienė Kauno Žaliakalnio pagrindinė mokykla 13 14531 2947 3215 2341 2525 3503
5. Irena Makackiene Marijampolės pradinė mokykla "Smalsutis" 13 13357 2511 2481 2120 2237 4008
6. Arvydas Uldinskas Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazija 13 12789 2055 2011 1956 2687 4080
7. Vilija Skystimaitė Kauno Žaliakalnio pagrindinė mokykla 13 12694 2553 2541 2285 2329 2986
8. Marius Bausys Vilniaus licėjus 13 12467 2543 2124 2056 2315 3429
9. Saulius Stonkus Kretingos r. Rūdaičių pagrindinė mokykla 13 11425 2358 1926 2010 2525 2606
10. Daiva Mateikaitė   13 10804 2653 2124 1957 2134 1936
11. Ričardas Žukauskas Rokiškio r. Kriaunų pagrindinė mokykla 13 10745 1768 1950 1444 2286 3297
12. Rasa Grabliauskienė Kauno m. Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija 13 10670 2333 2138 1782 1840 2577
13. Valdemaras Vainauskas Kauno Jono Jablonskio gimnazija 13 10630 1904 1704 1913 2158 2951
14. Rasa Dailidytė Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija 13 9318 2147 1664 1457 1487 2563
15. Saulius Lapienis Šiaulių Ragainės pagrindinė mokykla 13 9314 1792 1604 1565 1606 2747
16. Valerija Demenienė   13 8750 1817 2259 1496 1506 1672
17. Liuba Vaigauskienė Raseinių katalikiškos dvasios pradinė mokykla 13 8443 1619 1223 1262 1639 2700
18. Vytautas Stravinskas Prienų "Revuonos" vidurinė mokykla 13 5829 1354 1218 1053 1213 991