Lietuvos "Matmintinio" 2011 metų finalo nugalėtojai

1-3 klasės
Vieta Vardas, pavardė Mokykla Klasė Rezultatas Rungtis 1 Rungtis 2 Rungtis 3 Rungtis 4 Rungtis 5
1. Herkus Kišūnas Rokiškio r. Kriaunų pagrindinė mokykla 3 klasė 15047 2727 2953 2895 3405 3067
2. Žilvinas Aleksa Vilniaus menų darželis-mokykla "Dainorėliai" 2 klasė 14386 2687 2629 2524 3178 3368
3. Orestas Fridmanas Kauno Žaliakalnio pagrindinė mokykla 3 klasė 14083 2503 2493 2485 3688 2914
4. Vytautas Bunevičius Kauno Žaliakalnio pagrindinė mokykla 3 klasė 13780 2836 2618 2792 2974 2560
5. Vilius Šlekys Kupiškio Kupos pradinė mokykla 3 klasė 13693 2177 2552 2489 3632 2843
6. Titas Lesnikauskas Molėtų pradinė mokykla 3 klasė 12704 2205 2445 2315 3298 2441
7. Klaudijus Kišūnas Molėtų pradinė mokykla 3 klasė 9663 1787 1822 1932 2377 1745
8. Jonas Milašiūnas Vilniaus Filaretų pradinė mokykla 3 klasė 9350 1768 1584 1597 2782 1619
9. Adomas Marčiukaitis Jonavos Panerio pradinė mokykla 2 klasė 8200 1859 1446 1774 1847 1274
10. Dominykas Dulevičius Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla 3 klasė 7890 1852 1690 1533 1986 829
11. Augustė Ona Trasykytė Jonavos Panerio pradinė mokykla 2 klasė 7556 1497 1333 1266 2512 948
12. Edvinas Prochorovas Kauno Žaliakalnio pagrindinė mokykla 3 klasė 7466 2161 1822 1990 1493 0
13. Emilija Vaidilauskaitė Jonavos Panerio pradinė mokykla 2 klasė 6565 1546 1539 1468 1595 417
14. Ugnė Milašiūnaitė Vilniaus Filaretų pradinė mokykla 3 klasė 6379 1234 1086 1413 1626 1020
15. Edgaras Viplentas Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla 3 klasė 6360 1438 1227 1364 1910 421
16. Ernestas Mazūras Jonavos Panerio pradinė mokykla 2 klasė 6271 1303 1032 1079 1764 1093
17. Arnas Čekanauskas Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla 3 klasė 5535 991 971 1135 1738 700
18. Markas Černiauskas Kauno Vinco Kudirkos vidurinė mokykla 2 klasė 5347 1042 1059 1065 1515 666
19. Aušra Plutaitė Kauno "Vėtrungės" pradinė mokykla 2 klasė 2277 558 459 566 385 309
4-6 klasės
Vieta Vardas, pavardė Mokykla Klasė Rezultatas Rungtis 1 Rungtis 2 Rungtis 3 Rungtis 4 Rungtis 5
1. Nerijus Laužadis Rokiškio Juozo Tūbelio gimnazija 6 klasė 18094 4189 4038 3212 3225 3430
2. Mariam Varoneckaitė Palangos pradinė mokykla 4 klasė 16267 3648 3721 3078 2048 3772
3. Lukas Paliulis Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla 4 klasė 13932 3289 3006 2380 1953 3304
4. Martynas Lukošiūnas Rokiškio Juozo Tūbelio gimnazija 6 klasė 12775 3247 2413 2191 2188 2736
5. Matas Liatukas Klaipėdos "Versmės" pagrindinė mokykla 6 klasė 12537 3341 2167 1747 2417 2865
6. Mantas Kazilionis Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla 4 klasė 11850 2564 2353 1874 1938 3121
7. Vladyslav Bilobrovko Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla 4 klasė 10154 2066 1989 1610 1646 2843
8. Martynas Bagdonas Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla 5 klasė 9994 2489 1965 1728 1462 2350
9. Aivaras Povilionis Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla 5 klasė 9788 2179 2279 1304 1169 2857
10. Tomas Valiulis Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla 6 klasė 8868 2262 1559 1295 726 3026
11. Ugnė Kolosovaitė Rokiškio Juozo Tūbelio gimnazija 5 klasė 8406 2015 1665 1631 1194 1901
12. Agne Žylaitė Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazija 5 klasė 8373 2043 1671 1310 1600 1749
13. Domantas Balandis Anykščių r. Svėdasų J.Tumo - Vaižganto gimnazija 5 klasė 7893 1354 1558 1308 1569 2104
14. Lukas Urbietis Rokiškio Juozo Tūbelio gimnazija 5 klasė 7383 1895 1422 1176 516 2374
15. Lukas Varnas Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla 4 klasė 7003 1436 1410 1122 1186 1849
16. Arminas Tomaševičius Kauno Senamiesčio pagrindinė mokykla 5 klasė 6947 1518 1437 1271 705 2016
17. Marija Paulavičiūtė Vilniaus Gabijos gimnazija 4 klasė 6879 1337 1295 1166 811 2270
18. Dovydas Urbanavicius Šakių r. Gelgaudiškio vidurinė mokykla 4 klasė 6362 2031 1749 1089 520 973
19. Deividas Novikas Rokiškio r. Kriaunų pagrindinė mokykla 6 klasė 6153 1196 1009 1197 1140 1611
20. Marius Strabulis Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla 4 klasė 5592 1408 1001 915 568 1700
7-12 klasių mergaitės
Vieta Vardas, pavardė Mokykla Klasė Rezultatas Rungtis 1 Rungtis 2 Rungtis 3 Rungtis 4 Rungtis 5
1. Gintarė Vaičaitytė Šakių r. Gelgaudiškio vidurinė mokykla 11 klasė 24706 4850 4280 5515 5445 4616
2. Deimantė Stanionytė Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija 10 klasė 20219 4058 4146 3001 4284 4730
3. Ieva Zovaitė Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazija 12 klasė 18555 3426 3784 3932 3388 4025
4. Aušra Višinskaitė Šakių r. Gelgaudiškio vidurinė mokykla 11 klasė 15755 3139 2793 3088 2947 3788
5. Akvilė Vaičaitytė Šakių r. Gelgaudiškio vidurinė mokykla 11 klasė 15220 3191 3413 2520 2203 3893
6. Kristina Volk Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazija 10 klasė 14801 3491 3041 2344 2704 3221
7. Lina Žukauskaitė Rokiškio r. Jūžintų Juozo Otto Širvydo vidurinė mokykla 12 klasė 14571 3027 2678 2229 2743 3894
8. Greta Mušeikytė Panevėžio r. Smilgių vidurinė mokykla 7 klasė 13868 3342 2683 2386 1933 3524
9. Goda Dobilinskaitė Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazija 11 klasė 12588 2966 2498 1921 1904 3299
10. Greta Tumaite Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazija 12 klasė 12493 2660 2670 1867 2005 3291
11. Rita Norbutaitė Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija 9 klasė 12098 2931 2860 1763 2055 2489
12. Laura Paulina Šinkūnaitė Vilniaus licėjus 12 klasė 11437 2482 2184 2286 2088 2397
13. Ieva Makackaitė Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija 11 klasė 11177 2219 2584 2103 1686 2585
14. Karolina Jurkonytė Vilniaus Karoliniškių gimnazija 12 klasė 8778 2209 1779 1409 1579 1802
15. Leila Varoneckaite Palangos m. "Baltijos" pagrindinė mokykla 7 klasė 8472 2383 1925 1326 769 2069
16. Gintare Januškevičiūtė Petrašiūnų vidurinė mokykla 8 klasė 4482 1144 604 771 396 1567
7-12 klasių berniukai
Vieta Vardas, pavardė Mokykla Klasė Rezultatas Rungtis 1 Rungtis 2 Rungtis 3 Rungtis 4 Rungtis 5
1. Abdulla Varoneckas Palangos m. "Baltijos" pagrindinė mokykla 7 klasė 26493 5495 5306 6207 5218 4267
2. Mindaugas Stankevičius Vilniaus Karoliniškių gimnazija 12 klasė 23049 4268 3910 5586 4875 4410
3. Valentas Brasas Plungės r. Alsėdžių vidurinė mokykla 7 klasė 20432 4420 4045 4071 4482 3414
4. Ernestas Blaževič Vilniaus licėjus 11 klasė 20138 3702 3941 4022 4154 4319
5. Gintautas Vasauskas Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija 12 klasė 19172 3718 3526 3794 3724 4410
6. Romas Laužadis Rokiškio "Romuvos" gimnazija 7 klasė 14984 3955 3714 2200 2017 3098
7. Mindaugas Masaitis Kėdainių "Šviesioji" gimnazija 12 klasė 13711 3269 2891 2195 2130 3226
8. Žilvinas Stanionis Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija 9 klasė 12755 2650 2683 2166 1916 3340
9. Vytautas Strimaitis Vilniaus Žvėryno gimnazija 8 klasė 12566 2808 2472 1981 2471 2834
10. Martynas Davidavičius Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazija 10 klasė 12073 2734 2374 1935 2050 2980
11. Dominykas Švilpa Panevėžio r. Paliūniškio pagrindinė mokykla 7 klasė 12064 2410 2286 2135 2274 2959
12. Liudas Daužvardis Šiaulių "Romuvos" gimnazija 12 klasė 10820 2378 2115 1588 1643 3096
13. Dovydas Maldutis Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla 8 klasė 8049 1721 1352 1125 745 3106
14. Justinas Babenskas Kauno "Saulės" gimnazija 9 klasė 6640 1533 1427 917 854 1909
Suaugusieji - Moterys
Vieta Vardas, pavardė Mokykla Klasė Rezultatas Rungtis 1 Rungtis 2 Rungtis 3 Rungtis 4 Rungtis 5
1. Birutė Narijauskaitė Kauno Žaliakalnio pagrindinė mokykla   20497 3768 3661 4690 4278 4100
2. Milda Talalaitė Kauno Žaliakalnio pagrindinė mokykla   18726 4170 3307 3856 3367 4026
3. Jovita Vaivadaitė Vilniaus Filaretų pradinė mokykla   15488 2919 2756 2558 3548 3707
4. Vilija Skystimaitė Kauno Žaliakalnio pagrindinė mokykla   13270 2867 2657 2399 2267 3080
5. Rasa Grabliauskienė Kauno m. Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija   12798 2273 2418 2230 2626 3251
6. Irena Makackiene Marijampolės pradinė mokykla "Smalsutis"   11044 2086 2181 1960 2202 2615
7. Janina Malcienė Zarasų r. Antazavės J. Gruodžio vidurinė mokykla   10387 1840 1818 1761 1834 3134
8. Violeta Kapustinskienė Šakių "Aukuro" pagrindinė mokykla   10114 2285 1818 1477 1989 2545
9. Liuba Vaigauskienė Raseinių katalikiškos dvasios pradinė mokykla   8999 1672 1679 1607 1383 2658
Suaugusieji - Vyrai
Vieta Vardas, pavardė Mokykla Klasė Rezultatas Rungtis 1 Rungtis 2 Rungtis 3 Rungtis 4 Rungtis 5
1. Martynas Budriūnas Klaipėdos Vydūno vidurinė mokykla   20833 4210 3779 4464 4502 3878
2. Robertas Stankevič Vilniaus Naujininkų vidurinė mokykla   19329 3769 3022 3825 4179 4534
3. Tomas Piličiauskas Marijampolės "Šaltinio" vidurinė mokykla   18971 4168 3240 3924 3559 4080
4. Povilas Makackas Marijampolės Jono Totoraičio vidurinė mokykla   17676 3306 3753 3850 3694 3073
5. Adomas Tumas Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazija   17090 3586 3066 3101 4079 3258
6. Aurimas Laužadis Rokiškio r. Obelių gimnazija   14868 3289 2991 2616 2629 3343
7. Saulius Stonkus Kretingos r. Rūdaičių pagrindinė mokykla   13607 2760 2769 2676 2910 2492
8. Ričardas Žukauskas Rokiškio r. Kriaunų pagrindinė mokykla   13446 2340 2349 1923 3176 3658
9. Albertas Dvirnas "Santaros" gimnazija   13334 2995 2012 2678 1919 3730
10. Arvydas Uldinskas Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazija   10830 1983 2009 1751 1862 3225