Slapukų ir asmeninės informacijos tvarkymas Miksike svetainėje

 

„Miksike“ mokymosi aplinka (toliau - „Miksike“) yra švietimo svetainė.

Registracijos metu bus prašoma pateikti minimalius asmens duomenis. Jie reikalingi norint dalyvauti mokymosi veikloje. Prašome pateikti šią informaciją: vardą, mokyklą, klasę.

„Miksike“ naudoja vadinamuosius „slapukus“, kurie leidžia „Miksike“ serveriui dirbti sesijomis. Sesijos įgalina „Miksike“ serverį atsiminti Jus, naršant puslapius. Sesijos „slapukų“ informacija iš serverio automatiškai ištrinama pasibaigus sesijoms ir ši informacija daugiau nenaudojama.

OÜ Miksike nesidalija savo vartotojų asmens duomenimis su trečiosiomis šalimis, išskyrus įstatymų nustatytus atvejus. „Miksike“ nerenka savo vartotojų asmeninių duomenų iš trečiųjų šalių. Vartotojo asmeniniai duomenys yra užšifruoti „Miksike“ serveryje. Vartotojų saugumui užtikrinti naudojame saugaus ryšio su serveriu SSL sertifikatą.

Pagal Europos Sąjungos asmens duomenų apsaugos reglamentus, jaunas asmuo iki 14 metų gali susikurti paskyrą „Miksikes“ mokymosi aplinkoje tik gavęs sutikimą iš savo teisėtą atstovą (pvz., motinos, tėvo, globėjo ar pan).

Spausdami „Registracija!“ mygtuką registracijos puslapyje Jūs patvirtinate, kad ši sąlyga yra įvykdyta. OÜ Miksike tikisi, kad mokytojai, sukūrę „Miksike“ paskyrą savo jaunesniems nei 14 metų mokiniams, tai padarys tik gavę vaiko teisėto atstovo sutikimą.

Jei vartotojai ar teisėti vartotojų, jaunesnių nei 14 metų, atstovai nenori matyti savo vardo rezultatų lentelėje, pakeiskite vartotojo vardo lauką savo paskyros informacijoje į „NERODOMA“ (be kabučių). Naujos registracijos atveju naudokite tą pačią sistemą - vardo lauke įrašykite „NERODOMA“.

Jei jums reikia pagalbos norint pakeisti / ištrinti esamus duomenis, susisiekite su „Miksike“ administratoriais info@miksike.ee (angliškai arba estiškai) arba miksike@gmail.com (lietuviškai). Mes džiaugsimės galėdami Jums padėti.